O nás

Vítame Vás v eshope Kamiland. Obchod  ktorý sa postará o Váš čas, pretože čas je pre nás všetkých dôležitý a je na nezaplatenie. Mamičky, budúce mamičky, oteckovia, starí rodičia, krstní rodičia a všetci ktorí ste sa rozhodli nakúpiť niečo pre svoje ratolesti, alebo pre iné ratolesti, verte že ste urobili správnu voľbu a ste na najlepšej ceste. Kamiland vznikol v roku 2018. Áno začíname. Ale o to viac pracujeme na maximum, pretože sklamanie si nemôžeme dovoliť.

Obchod Kamiland Vám ponúka široký výber kvalitného detského oblečenia, a potrieb v rámci hygieni, pomôcok pri stravovaní, prvých hračiek, samozrejme nesmie chýbať kvalitná obuv. Textil je v našej ponuke od veľkosti 46 po 140. Obuv máme do veľkosti 35.

Našim hlavným cieľom ktorý sa nám darí plniť je to že ponúkame širokú škálu textílii od viacerých slovenských a českých výrobcov. Tým zabezpečíme prácu nie len nám, ale hlavne tým ktorý tieto produkty vyrábajú a zároveň dbáme na výber kvality. 

V ponuke máme aj iných dodávateľov a to poľských, maďarských, francúzskych. Z týchto krajín sme sa snažili urobiť výber pre nás tých najkrajších kolekcii. Napr poľská kolekcia NICOL. Ktorá je veľmi roztomilá, hravá, detská, moderná.

Našu súčasť tvoria aj licenčné produkty značky DISNEY. Ktoré sú pestré, disponuju rôznymi postavičkami z najpopulárnejších rozprávok.

Ak máte možnosť, srdečne Vás uvítame v našej kamennej predajni v Košiciach na sídlisku KVP, kde Vám zabezpečíme vyškolený, ochotný personál. Poradenstvo a ochota je u nás na prvom mieste. 

V kamennej predajni je od prvého dňa možnosť platby kartou, zároveň je k nám bezbariérový prístup, u nás už nemusíte nechávať kočiar s babätkom pri dverách , malí návštevníci su u nás aj vďaka rampe vítaní.

Ak u nás nenájdete to čo potrebujete či už v kamennej predajni, alebo v eshope, neváhajte nás kontaktovať akoukoľvek formou. Vyše tisíc produktov máme na externom sklade a nie je problém Vám ho zabezpečiť do niekoľkých dní. Tovar si viete objednať a vybrať doručenie ake Vám vyhovuje poprípade vyzdvihnúť na predajni. 

Celý kolektív Kamilandu Vám praje príjemne nakupovanie.

Ďakujeme za prácu.